שיעורי קונג פו

Playlist

3 קטעי וידאו

מאומנות הלחימה לאומנות החיים

משמעות הקונג פו, במובן הסיני הפילוסופי, הינה השקעת זמן ואנרגיה להשגת איכות ביצוע. משמעות הקונג פו במכללת ילון, לפי גרנד מאסטר ירון בנימיני, מתייחסת להשקעת הזמן והאנרגיה בעצמנו, להשגת איכות חיים משופרת ופיתוח מבחינה פנימית, אישיותית.

"האומנות מאזנת ומשפרת את איכות החיים
החל מהיחסים במשפחה, עם חברים, בעבודה ולפני הכל עם העצמי."

במהלך אימוני ה-קונג פו במכללת ילון, תבחינו בשיפור ניכר בתחומים רבים ומגוונים בחייכם בין היתר:

שיפור ההיכרות עם עצמכם.
יכולת לחימה פרקטית ויעילה.
יכולת התמודדות משופרת מול לחצים.
פיתוח חשיבה יצירתית,רגישות ותשומת לב לפרטים.
שיפור המצב הבריאותי והנפשי.
יכולת לתאם תגובות למצבים מורכבים ומשתנים.

המעוניינים ללמוד כלים יעילים להתמודדות עם לחצי היום יום בחברה המודרנית שלנו ימצאו זאת בלימודי הקונג פו. הלימודים מספקים מענה למבקשים לשפר את היכרותם עם עצמם, להרחיב את יכולותיהם ולחזק את בטחונם האישי. דרך לימוד התנועה והלחימה, לומדים לפתח את עצמנו בתחומים כמו בריאות, יעילות, עוצמה, חשיבה ויצירתיות, רגישות ותשומת לב. השיפור הפנימי משליך ישירות על יחסינו עם הסביבה (אשר באופן טבעי מהווים שיקוף של יחסינו עם עצמנו, תחושותינו ומחשבותינו) וכך האמנות פותחת בפנינו מגוון חדש של דרכי התמודדות, עשייה ויצירה המסוגלים לשפר את חיינו האישיים והבינאישיים בכל הרמות.


"ניתן להשיג יתרון רב בחיינו אם נדע כיצד להפעיל תנועה זורמת, מודעת ומאוזנת"

הטכניקות הנלמדות יסייעו לכם ליצור פעולה החלטית, נעימה ויעילה, גם תחת לחץ ולהגן על עצמכם ביעילות רבה (מינימום מאמץ ומקסימום תועלת).
העקרונות הנלמדות דרך הטכניקות השונות יעזרו לכם לשבור את חוקי הג'ונגל ולגבור על כוח גדול ממכם בהרבה, אך הרבה מעבר לכך יאפשרו לך להתנהל במרחב החיים עם יכולות תפיסה משופרות, יכולות מניפולציה והתמודדות ברמה הפיזית, המילולית והאנרגטית.

האימונים מתבצעים במסגרת שיעורים פרטיים ליחידים או לקבוצות קטנות

שיעורים במכללה

מכללת ילון הוקמה על ידי ירון בנימיני – גרנד מאסטר עם למעלה מ-30 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, בכדי להעניק למתאמנים את יסודות הקונג פו המסורתיים, תוך הנאה צרופה לצמיחה אישית ושמירה על בריאות הגוף והנפש. האימונים מאפשרים לחוות חוויה יחודית ולרכוש כלים לבניית חיים טובים ואיכותיים יותר.

האימונים מתבצעים במסגרת שיעורים פרטיים ליחידים או לקבוצות קטנות.

אימרה הסינית הידועה, "מסע של אלף לי מתחיל בצעד אחד",
הינך מוזמן להצטרף אל ההולכים בדרך, ולקחת את הצעד הראשון בחווית התנסות יחודית!

צרו קשר לתיאום שיעור פרטי! הכשרת מורים! סדנה!

מעל 30 שנות ניסיון

יותר מ-

0
חניכים שלימדנו

יותר מ-

0
מדריכים שהכשרנו

יותר מ-

0
סדנאות שביצענו​

שאלות נפוצות

השיעורים מתקיימים באיזור המרכז במסגרת סדנאות בהזמנה או שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות.מקום האימון יקבע בתיאום מראש בהתאם למתאמנים. 

השיעורים המיועדים לבוגרים ומתאימים לנשים וגברים בגילאי 15 ועד 120.

החשש שהגיל יהווה מכשול בדרכו של המתאמן מתגלה עם הזמן כחסר ביסוס, ואף ההפך הגמור! מעבר לכך שניתן להתחיל ללמוד בכל גיל, אפילו קיים יתרון בלהתחיל ללמוד לאחר שאנו מגיעים לבגרות מסוימת, והופכים בשלים לחקור ולהפנים את הידע הייחודי המוצע בדרך. לרוב (אם כי לא תמיד) המתאמן הבוגר מכיר עצמו טוב יותר, ועל כן מסוגל להפנים וללמוד את החומר ברבדים נוספים, עמוקים יותר, המעשירים את חוויתו ועולמו. 

לסיכום, בין אם אתם מתעניינים בקונג פו, טאי צ'י או כל נושא אחר הנלמד אצלנו, הגיל, בין אם צעיר או מבוגר, אינו מהווה גורם משמעותי ביכולתכם להצליח להתקדם בדרך, כי אם הפתיחות עימה אתם מגיעים.

האימונים מתאימים לכל הרמות ומותאמים לרמת המתאמן. ממתחיל ללא רקע ועד מורים וותיקים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם.

אנחנו מספקים מסלולי הכשרה והסמכה במסלול פרטי ומותאם לכל מתאמן בתנאי שהמתאמן עומד בתנאי הסף אנו מנפיקים תעודה בהתאם.