שיעורי טאי צ'י

טאי צ'י היא אומנות לחימה ותנועה סינית זורמת, המתבצעת כמדיטציה מהנה ומשחררת בתנועה, ומשלבת יציבה, קצב, תנועה, נשימה, מודעות והתבוננות פנימית.
אימוני טאי צ'י במכללת ילון מאפשרים לך לשפר את יכולת החשיבה, לחוות עצמך בדרכים ישנות-חדשות וללמוד כיצד לכוון עצמך ואת חייך באמצעות חיוניות ואנרגיה מחודשת.

אומנות הטאי צ'י היא תולדה של הזרם הפילוסופי הטאואיסטי, אשר דוגל בהשתלבות האדם כחלק בלתי נפרד מהטבע, מהזרימה ההרמונית והשקט הנפשי. אימוני הטאי צ'י מאפשרים לך לשלוט בגוף ולשמור על בריאותו, תוך דגש על טכניקות נשימה נכונה.

"פתאום, במהלך התנועה בשיעור, הכל נפתח… לראשונה מזה הרבה זמן הרגשתי שאני באמת לוקח אוויר ונושם. נושם עם כל הגוף ומתמלא בכוח שלא ידעתי שהיה בי…"

תנועת האדם היא מקרא לנפש

תנועות ה-טאי צי מאפשרות לכם לשנות, להשתנות ולכוון את חייכם לעבר מי שאתם צרכים ורוצים להיות. המטרה באימון היא להעניק לגוף את האיזון לו הוא זקוק, תוך היפרדות מאנרגיות שליליות וקבלה של אנרגיות חיוביות לצמיחה אישית ושמירה על בריאות הגוף והנפש.

משפרים את איכות החיים

מחקרים רבים הוכיחו כי תרגול הטאי צ'י מאפשר את זרימת הדם למוח, משפר את תפקוד הגוף ומסייע בהתמודדות עם מחלות מגוונות בין היתר: סכרת, לחץ דם עורקים סתומים, כאבי ראש כרוניים בעיות שינה וזה רק חלק מזערי מהרשימה. במהלך האימונים במכללת ילון, תבחינו בשיפור ניכר בתחומים רבים ומגוונים בחייכם, המבוססים על מחקרים והצלחות עם מתאמנים מגוונים בין היתר:

  • הפחתת סטרס ודכאון
  • פיתוח שליטה פיזית טובה יותר בכל חלקי הגוף
  • שיפור הקואורדינציה, היציבות ושיווי המשקל
  • הגדלת נפח מוח ושיפור המדדים הקוגניטיביים
  • שיפור הריכוז, הסבלנות והזיכרון
  • שיפור המצב הבריאותי והנפשי
  • פיתוח יכולות לחימה פרקטית ויעילה
  • שיפור ברמת הכושר הגופני
  • חיזוק המערכת החיסונית
  • מענה פרקטי לבעיות אותן אתם חווים במהלך היום יום

שיעורים במכללה

מכללת ילון הוקמה על ידי ירון בנימיני – גרנד מאסטר עם למעלה מ-30 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, בכדי להעניק למתאמנים את יסודות הטאי צ'י המסורתיים, תוך הנאה צרופה לצמיחה אישית ושמירה על בריאות הגוף והנפש. האימונים מאפשרים לחוות חוויה יחודית ולרכוש כלים לבניית חיים טובים ואיכותיים יותר.

האימונים מתבצעים במסגרת שיעורים פרטיים ליחידים או לקבוצות קטנות.

אימרה הסינית הידועה, "מסע של אלף לי מתחיל בצעד אחד",
הינך מוזמן להצטרף אל ההולכים בדרך, ולקחת את הצעד הראשון בחווית התנסות יחודית!

צרו קשר לתיאום שיעור פרטי! הכשרת מורים! סדנה!

מעל 30 שנות ניסיון

יותר מ-

0
חניכים שלימדנו

יותר מ-

0
מדריכים שהכשרנו

יותר מ-

0
סדנאות שביצענו​

שאלות נפוצות

השיעורים מתקיימים באיזור המרכז במסגרת סדנאות בהזמנה או שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות.מקום האימון יקבע בתיאום מראש בהתאם למתאמנים. 

השיעורים המיועדים לבוגרים ומתאימים לנשים וגברים בגילאי 15 ועד 120.

החשש שהגיל יהווה מכשול בדרכו של המתאמן מתגלה עם הזמן כחסר ביסוס, ואף ההפך הגמור! מעבר לכך שניתן להתחיל ללמוד בכל גיל, אפילו קיים יתרון בלהתחיל ללמוד לאחר שאנו מגיעים לבגרות מסוימת, והופכים בשלים לחקור ולהפנים את הידע הייחודי המוצע בדרך. לרוב (אם כי לא תמיד) המתאמן הבוגר מכיר עצמו טוב יותר, ועל כן מסוגל להפנים וללמוד את החומר ברבדים נוספים, עמוקים יותר, המעשירים את חוויתו ועולמו. 

לסיכום, בין אם אתם מתעניינים בקונג פו, טאי צ'י או כל נושא אחר הנלמד אצלנו, הגיל, בין אם צעיר או מבוגר, אינו מהווה גורם משמעותי ביכולתכם להצליח להתקדם בדרך, כי אם הפתיחות עימה אתם מגיעים.

האימונים מתאימים לכל הרמות ומותאמים לרמת המתאמן. ממתחיל ללא רקע ועד מורים וותיקים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם.

אנחנו מספקים מסלולי הכשרה והסמכה במסלול פרטי ומותאם לכל מתאמן בתנאי שהמתאמן עומד בתנאי הסף אנו מנפיקים תעודה בהתאם.