שיעורי צ'י קונג

אמצו את האנרגיה שלכם

צ'י קונג היא חלק בלתי נפרד מהרפואה האלטרנטיבית. אמנות תנועה זו פותחה במאה ה-2 לספירה והיא מבוססת על תרגילים פסיכו-פיזיים המובילים לשיפור בריאותי ואורח חיים איכותי. מכללת ילון מזמינה אתכם, בני כל הגילאים, לחוות את היתרונות של אחת מאמנויות התנועה הוותיקות והמסקרנות ביותר, הצ'י קונג.

צ'י קונג מורכבת מתרגילי אנרגיה ומטרתה לאזן את הגוף ולהחזיר לו את האנרגיות והמרץ הטבעי. רבים נוטים לכנות את הצ'י קונג כ-'מדיטציה בתנועה' ובצדק. באמצעות ה- צ'י קונג מחזיר כל מתאמן את השליטה לחייו וזאת באמצעות השליטה באנרגיה הפנימית של גופו.

צוות המדריכים המקצועיים במכללת ילון, מתאימים עבורכם את תוכנית התרגולים בהתאם לגילכם, למצבכם הבריאותי, לרמת הגמישות שלכם ולמטרות האישיות אותן תרצו להשיג.

צ'י קונג – הלכה למעשה

מחקרים רבים, חשפו כי אימוני צי קונג מספקים למתאמן יתרונות רבים ומגוונים בין היתר:

  • רגיעה
  • תפקוד מקסימאלי של מערכת הנשימה
  • זרימת דם טובה יותר
  • מטבוליזם מהיר יותר במהלך הזמן
  • פיתוח העוצמה הפנימית
  • שחרור מתחים
  • חיזוק המערכת החיסונית
  • הקלה בכאבים כרוניים
  • שיפור היציבות, שיווי המשקל ועוד.

צ'י קונג ניתן לבצע בישיבה, שכיבה ובכל מקום. באמנות תנועה זו נעשה שימוש בטכניקות נשימה מיוחדות המאפשרות לגוף לאגור את האנרגיות פנימה או לפזר אותן. התרגילים כוללים תנועות רבות בתוך תבנית מוגדרת, תנועות בודדות ועיסויים, תנועות רכות ועגולות בצורה איטית או מהירה. החלק החשוב ביותר של שיטה זו, מורכב מתרגילי נשימה ותרגילי ריכוז.

צ'י קונג – מתאים גם לך

שיטת צ'י קונג מתאימה לכל גיל ובכל מצב, בין היתר לאנשים מבוגרים, לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות שונות ולמוגבלים בתנועה. מטרתנו במכללת ילון היא לעזור למתאמן לשפר את איכות חייו באמצעות אימון מהנה וייחודי.

אנו במכללת ילון שמים דגש בין היתר על טכניקות נשימה בשילוב תנועה, מיקוד מחשבתי, הפגת כאבים, שיפור בריאות, קיצור תהליכי החלמה, רמה גבוהה של אנרגיה בגוף, גמישות ויכולת זרימה.

"איכות החיים שלי הייתה ירודה מאד בשל מחלת לב. משראיתי שהמצב מדרדר השתכנעתי לנסות… ההתחלה היתה קשה אך התעקשתי והמשכתי. כיום, החיוניות חזרה לחיי והתחלתי לתפקד נורמלי…" חנה משה, בת 62.

צרו קשר לתיאום שיעור פרטי! הכשרת מורים! סדנה!

מעל 30 שנות ניסיון

יותר מ-

0
חניכים שלימדנו

יותר מ-

0
מדריכים שהכשרנו

יותר מ-

0
סדנאות שביצענו​

שאלות נפוצות

השיעורים מתקיימים באיזור המרכז במסגרת סדנאות בהזמנה או שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות.מקום האימון יקבע בתיאום מראש בהתאם למתאמנים. 

השיעורים המיועדים לבוגרים ומתאימים לנשים וגברים בגילאי 15 ועד 120.

החשש שהגיל יהווה מכשול בדרכו של המתאמן מתגלה עם הזמן כחסר ביסוס, ואף ההפך הגמור! מעבר לכך שניתן להתחיל ללמוד בכל גיל, אפילו קיים יתרון בלהתחיל ללמוד לאחר שאנו מגיעים לבגרות מסוימת, והופכים בשלים לחקור ולהפנים את הידע הייחודי המוצע בדרך. לרוב (אם כי לא תמיד) המתאמן הבוגר מכיר עצמו טוב יותר, ועל כן מסוגל להפנים וללמוד את החומר ברבדים נוספים, עמוקים יותר, המעשירים את חוויתו ועולמו. 

לסיכום, בין אם אתם מתעניינים בקונג פו, טאי צ'י או כל נושא אחר הנלמד אצלנו, הגיל, בין אם צעיר או מבוגר, אינו מהווה גורם משמעותי ביכולתכם להצליח להתקדם בדרך, כי אם הפתיחות עימה אתם מגיעים.

האימונים מתאימים לכל הרמות ומותאמים לרמת המתאמן. ממתחיל ללא רקע ועד מורים וותיקים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם.

אנחנו מספקים מסלולי הכשרה והסמכה במסלול פרטי ומותאם לכל מתאמן בתנאי שהמתאמן עומד בתנאי הסף אנו מנפיקים תעודה בהתאם.